Статті

 • Паперові та бамбукові шпалери - які вибрати
  Паперові та бамбукові шпалери - які вибрати

  Фотошпалери - це хороший спосіб прикрасити будинок і кардинально поміняти його стиль, але потрібно правильно підібрати якісний матеріал і кращий тип вироби. Тільки в такому випадку можна бути точно впевненими, що шпалери впишуться в приміщення і також будуть відрізнятися стійкістю і оригінальним зовнішнім виглядом протягом багатьох років.

  11.12.2019
  Дізнатися більше
 • Фотошпалери на двері
  Фотошпалери на двері

  Двері в будинку або офісі - це не просто практичне виріб для кожного приміщення, а й хороший спосіб зробити будинок більш стильним і оригінальним. І для цього можна використовувати фотошпалери, які зроблять кімнату напівкомбінезон, особливо якщо правильно знайти потрібний матеріал.

  11.12.2019
  Дізнатися більше
 • Фотошпалери 3Д троянди - як обрати
  Фотошпалери 3Д троянди - як обрати

  Кожна людина прагне зробити свій будинок максимально красивим і затишним. Для цієї мети підійдуть оригінальні фотошпалери на стіну із зображенням троянд. Ця королева саду внесе в загальний інтер'єр нотки ніжності, оригінальності і зробить будь-який простір найбільш наближеним до ідеалу.

  11.12.2019
  Дізнатися більше
 • Фотошпалери на кухню 3Д
  Фотошпалери на кухню 3Д

  Більшість дизайнерів в Києві радять оформляти кухонний простір максимально яскраво і позитивно. Таким чином, якщо ви вирішили прислухатися до порад фахівців, самий простий і швидкий спосіб оригінального оформлення кухні - це поклейка фотошпалер.

  11.12.2019
  Дізнатися більше
 • Фотошпалери для маленької спальні: ідеї дизайну
  Фотошпалери для маленької спальні: ідеї дизайну

  Незважаючи на те, що багато хто вважає фотошпалери в маленькій спальні самим невідповідним варіантом оформлення, при раціональному підході вони навпаки дозволять візуально розширити площу

  12.07.2019
  Дізнатися більше
 • Фотошпалери для манікюрного кабінету: поради щодо вибору
  Фотошпалери для манікюрного кабінету: поради щодо вибору

  Бонуси і знижки безсумнівно прекрасний спосіб залучення клієнтів, однак якщо всередині приміщення виглядає непрезентабельно і понуро, навряд чи клієнт захоче повернутися до вас знову.

  12.07.2019
  Дізнатися більше
 • Фотошпалери для масажного кабінету - ідеї оформлення
  Фотошпалери для масажного кабінету - ідеї оформлення

  Масаж - чудовий спосіб повернути бадьорість, зміцнити здоров'я і добре розслабитися. І чималу роль для цього грає і сама обстановка масажного кабінету під час процедури.

  12.07.2019
  Дізнатися більше
 • Фотошпалери в маленькій кімнаті: поради та ідеї
  Фотошпалери в маленькій кімнаті: поради та ідеї

  Малогабаритна квартира аж ніяк не вирок. Навіть в ній при вмілому підході можна створити затишну, приємну, «не давить» атмосферу за рахунок правильного візуального оформлення.

  12.07.2019
  Дізнатися більше
 • Фотошпалери квіти в інтер'єрі з фото
  Фотошпалери квіти в інтер'єрі з фото

  Природа вже давно створила все найпрекрасніше для того, щоб радувати наш погляд - в першу чергу це квіти. Так як же можна не скористатися її кращими винаходами, створюючи інтер'єр свого будинку!

  10.05.2019
  Дізнатися більше
 • Як клеїти паперові фотошпалери
  Як клеїти паперові фотошпалери

  Неважливо який матеріал Ви вибрали для своїх фотошпалер (флізелінова або паперова основа, рельєфна або гладка текстура) - абсолютно всі вони можуть виглядати чудово, вписуючись в Ваш інтер'єр якнайкраще.  Сучасні технології створення фотошпалер дозволяють....

  09.05.2019
  Дізнатися більше
Сторінки:
1 2 3