Фотошпалери Архітектура

від 73 грн Купити
Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Завантажити
Завантажити
18
Сторінки:
1 2 3 4

Фотошпалери з архітектурою прикрасять будинок і надихнуть на подорожі

Щоб пити вранці каву, насолоджуючись видом на Ейфелеву вежу, а ввечері засипати біля підніжжя піраміди Хеопса, зовсім не обов'язково жити у Франції або в Єгипті. Поталу у своєму будинку фотошпалери з архітектурою, і він перетвориться на справжній туристичний філія!

Який архітектурний об'єкт вибрати для друку?

Зображення архітектурних пам'яток для оформлення інтер'єру – один з найбільш вдячних матеріалів. Вони не просто прикрашають приміщення: при правильному розміщенні декор візуально впливає на розміри кімнати, а також надає позитивний психологічний ефект на тих, хто в ній знаходиться. Так, фотошпалери зорово розширюють простір, а та ж Ейфелева вежа оптично збільшує висоту стель.

В будинку, прикрашеному видами архітектури Лондона чи Нью-Йорка, неможливо впасти смуток, адже декор буде мотивувати на подорож. До речі, чому б не купити фотошпалери Архітектура, як величезну карту бажань? Замовте у нас друк знімка із зображенням міста, в який Ви хочете поїхати, і Ваша мрія весь час буде у Вас перед очима.

Ви і так активно подорожуєте, і у Вас накопичився не один десяток фотографій, зроблених під час поїздки? Виберіть з них найбільш вдалу (або складіть колаж з декількох), і перетворите її в ексклюзивне настінне панно!

Також Ви можете скористатися нашим великим каталогом фотошпалер архітектури. Для Вашої зручності ми виділили в ньому найпопулярніші категорії: замки, Схід, архітектура Італії, Лондона, Нью-Йорка, Парижа, собори, палаци, архітектура Рим і Єгипет. 

Радимо при виборі зображення не тільки керуватися особистими симпатіями до того або іншого архітектурного об'єкту, але і враховувати, чи відповідає вподобані фотошпалери інтер'єру Вашого житла. Наприклад, покриття 6005 вдало впишеться в марокканський стиль, а 4617 – у неокласику. 

Фотошпалери Архітектура высокого качества

Фотошпалери Архітектура ціна
Фотошпалери Архітектура Площадь Цена
Ватикан, Рим 1 м2 від 210 грн.
Фонтан 1 м2 від 210 грн.
Покинутий замок 1 м2 від 210 грн.
Замок в Америці 1 м2 від 210 грн.
Замок з фонтанами 1 м2 від 210 грн.
Церковний замок 1 м2 від 210 грн.