Фотошпалери Архітектура

Фотошпалери Архітектура
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Завантажити
Завантажити
8
Сторінки:
1 2

Фотошпалери з архітектурою прикрасять будинок і надихнуть на подорожі

Щоб пити вранці каву, насолоджуючись видом на Ейфелеву вежу, а ввечері засипати біля підніжжя піраміди Хеопса, зовсім не обов'язково жити у Франції або в Єгипті. Поталу у своєму будинку фотошпалери з архітектурою, і він перетвориться на справжній туристичний філія!

Який архітектурний об'єкт вибрати для друку?

Зображення архітектурних пам'яток для оформлення інтер'єру – один з найбільш вдячних матеріалів. Вони не просто прикрашають приміщення: при правильному розміщенні декор візуально впливає на розміри кімнати, а також надає позитивний психологічний ефект на тих, хто в ній знаходиться. Так, фотошпалери зорово розширюють простір, а та ж Ейфелева вежа оптично збільшує висоту стель.

В будинку, прикрашеному видами архітектури Лондона чи Нью-Йорка, неможливо впасти смуток, адже декор буде мотивувати на подорож. До речі, чому б не купити фотошпалери Архітектура, як величезну карту бажань? Замовте у нас друк знімка із зображенням міста, в який Ви хочете поїхати, і Ваша мрія весь час буде у Вас перед очима.

Ви і так активно подорожуєте, і у Вас накопичився не один десяток фотографій, зроблених під час поїздки? Виберіть з них найбільш вдалу (або складіть колаж з декількох), і перетворите її в ексклюзивне настінне панно!

Також Ви можете скористатися нашим великим каталогом фотошпалер архітектури. Для Вашої зручності ми виділили в ньому найпопулярніші категорії: замки, Схід, архітектура Італії, Лондона, Нью-Йорка, Парижа, собори, палаци, архітектура Рим і Єгипет. 

Радимо при виборі зображення не тільки керуватися особистими симпатіями до того або іншого архітектурного об'єкту, але і враховувати, чи відповідає вподобані фотошпалери інтер'єру Вашого житла. Наприклад, покриття 6005 вдало впишеться в марокканський стиль, а 4617 – у неокласику. 

Фотошпалери Архітектура высокого качества

Фотошпалери Архітектура ціна
Фотошпалери Архітектура Площадь Цена
Ватикан, Рим 1 м2 від 210 грн.
Фонтан 1 м2 від 210 грн.
Покинутий замок 1 м2 від 210 грн.
Замок в Америці 1 м2 від 210 грн.
Замок з фонтанами 1 м2 від 210 грн.
Церковний замок 1 м2 від 210 грн.