Фотообої на кухню

від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
від 71 грн Купити
Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Завантажити
Завантажити
60
Сторінки:
1 2 3

Каталог фотошпалер для кухні

В декорі сучасних кухонних інтер'єрів ось вже тривалий час з успіхом використовують фотошпалери для кухні. Завоювали і тривалий час утримують лідируючі позиції у створенні вишуканих інтер'єрів, з кожним роком вони набувають все більше прихильників. Обумовлено це їх функціональністю, практичністю, різноманітністю тематичних напрямків і величезною палітрою різноманітних яскравих фарб, гідно оцінені споживачами. Відмінне зображення, нанесене на різні основи, чудово впишеться в інтер'єр будь-якої кухні.

Основними критеріями у виборі фотошпалер для кухонного інтер'єру виступають безпека і практичність, в першу чергу обумовлені специфікою приміщення, в якому вони будуть розташовуватися. Так само важлива доступна ціна.

Практичні поради щодо вибору фотошпалер на стіну в кухню

Вибір стилю оформлення для фотошпалер на кухню

Для декору ми рекомендуємо придбати фотообої на кухню високої якості. Таким вимогам цілком відповідають вінілові або флізелінові шпалери. Різниця в структурі поверхні таких шпалер дозволяє гармонійно вписати їх навіть в саму вишукану кухню, надаючи їй яскраву родзинку і додатковий блиск.

Фотошпалери відрізняються по текстурі зовнішньої поверхні:

Фотообої на кухню - стилі

Краще для створення неповторної атмосфери затишку в кухні дотримуватися наступних стилів:

Для кухні невеликого розміру доречним буде використання фальш-вікон з незвіданими видами морських просторів, гірських вершин або вогнів нічного міста, що дозволяють сповна насолодитися новим видом і віддатися мріям про подорожі. Застосування шпалер з перспективою дозволить маніпулювати простором маленької кухні, візуально розширюючи його.

Широкий асортимент пропонованих фотошпалер для кухонного інтер'єру дає можливість без особливих зусиль підібрати необхідне фотопанно, призначений саме для вашого інтер'єру. А професійні консультанти допоможуть вам визначитися з вибором і купити фотошпалери для кухні в інтернет-магазині, грамотно дадуть відповідь на всі ваші питання і нададуть необхідні рекомендації для того, щоб набутий елемент декору  радував вас як можна довше.

Фотообої на кухню высокого качества

Фотообої на кухню ціна
Фотообої на кухню Площадь Цена
Лайм 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Париж 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Гори 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Дерева 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Місто 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Сакура 1 м2 від 210 грн.