Фотообої на кухню

від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Завантажити
Завантажити
18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Каталог фотошпалер для кухні

В декорі сучасних кухонних інтер'єрів ось вже тривалий час з успіхом використовують фотошпалери для кухні. Завоювали і тривалий час утримують лідируючі позиції у створенні вишуканих інтер'єрів, з кожним роком вони набувають все більше прихильників. Обумовлено це їх функціональністю, практичністю, різноманітністю тематичних напрямків і величезною палітрою різноманітних яскравих фарб, гідно оцінені споживачами. Відмінне зображення, нанесене на різні основи, чудово впишеться в інтер'єр будь-якої кухні.

Основними критеріями у виборі фотошпалер для кухонного інтер'єру виступають безпека і практичність, в першу чергу обумовлені специфікою приміщення, в якому вони будуть розташовуватися. Так само важлива доступна ціна.

Практичні поради щодо вибору фотошпалер на стіну в кухню

Вибір стилю оформлення для фотошпалер на кухню

Для декору ми рекомендуємо придбати фотообої на кухню високої якості. Таким вимогам цілком відповідають вінілові або флізелінові шпалери. Різниця в структурі поверхні таких шпалер дозволяє гармонійно вписати їх навіть в саму вишукану кухню, надаючи їй яскраву родзинку і додатковий блиск.

Фотошпалери відрізняються по текстурі зовнішньої поверхні:

Фотообої на кухню - стилі

Краще для створення неповторної атмосфери затишку в кухні дотримуватися наступних стилів:

Для кухні невеликого розміру доречним буде використання фальш-вікон з незвіданими видами морських просторів, гірських вершин або вогнів нічного міста, що дозволяють сповна насолодитися новим видом і віддатися мріям про подорожі. Застосування шпалер з перспективою дозволить маніпулювати простором маленької кухні, візуально розширюючи його.

Широкий асортимент пропонованих фотошпалер для кухонного інтер'єру дає можливість без особливих зусиль підібрати необхідне фотопанно, призначений саме для вашого інтер'єру. А професійні консультанти допоможуть вам визначитися з вибором і купити фотошпалери для кухні в інтернет-магазині, грамотно дадуть відповідь на всі ваші питання і нададуть необхідні рекомендації для того, щоб набутий елемент декору  радував вас як можна довше.

Фотообої на кухню высокого качества

Фотообої на кухню ціна
Фотообої на кухню Площадь Цена
Лайм 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Париж 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Гори 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Дерева 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Місто 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Сакура 1 м2 від 210 грн.