Замір

Замір поверхні під обклеювання своїми руками

Щоб максимально гармонійно вписати в інтер'єр нові фотошпалери необхідно провести точні виміри поверхні. Ви можете скористатися послугами професіоналів «Дом Фотообоев» в Дніпропетровську або виконати роботу самостійно. Повірте, це не дуже складно.

 


Як правильно виміряти стіну, двері або стелю?

Якщо місце для нових фотошпалер вже вибрано, і це буде не вся поверхня стіни, то досить буде воювати рулеткою і намітити олівцем кордону панно. Звідси і беріть розмір для замовлення. Також можна замовити послугу «Візуалізація». Зробіть фото, вкажіть на вподобану картинку і вкажіть розміри. Наші дизайнери створять макет, щоб Ви могли оцінити вид фотошпалер в інтер'єрі.

Коли планується обклеїти всю видиму поверхню, розрахунки трохи складніше. Стіна або стеля міряється рулеткою без урахування плінтуса і багета. Також рекомендується проводити виміри як мінімум по трьох осях (краю і центр) вертикально і горизонтально. Потрібні габарити полотна - це найбільша відстань.

Наприклад, висота стіни по лівому краю 2500 мм, по центру 2450 мм, а по правому краю 2480 мм. Ширина по трьом аналогічним лініях (верх, них, центр) 3900 мм, 3880 мм і 3950 мм. Отже, замовляйте фотошпалери висотою 2500 мм і шириною 3950 мм. Тоді на стіні не залишиться щілин після поклейки. Зайве легко обрізається канцелярським ножем.

Не забувайте враховувати метод нанесення полотна. У фотошпалер, які клеяться нахлестом, присутні спеціальні білі смуги з розміткою по верхньому, нижньому і бічного краю. Горизонтальні зрізаються в процесі поклейки. Вертикальна потрібна для точної стиковки смуг і залишається під сусіднім елементом полотна.

Все просто! Проводьте виміри, замовляйте візуалізацію в інтер'єрі, вибирайте оптимальні сюжети і консультуйтеся з дизайнерами «Дом Фотообоев». Ми зробимо все, щоб Ваш будинок став унікальним місцем, де завжди приємно проводити час.