Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери Карти

Фотошпалери Материкова карта
Материкова карта
Фотошпалери Карти

Завантажити 18
Сторінки:
1 2 3

Фотошпалери Карта світу - стильно і вишукано

Шпалери з зображеннями, які з'явилися ще в середині 90-х років, що по праву стали одним з найбільш затребуваних і популярних елементів декору, вносять необхідну родзинку в будь яке інтер'єрне рішення. Здатність протистояти механічних пошкоджень і вигорання укупі з якісним нанесенням малюнка, буйством  фарб і різноманітністю зображуваних сюжетів дозволяють з легкістю декорувати будь-яку кімнату, будь то офісне приміщення, дитяча спальня або затишна вітальня заміського будинку.

Втілити в життя свої смаки і переваги завдяки такому елементу декору може будь-яка людина. Схильні до романтичних проявів і мріям про далеких подорожах і незвіданих країнах люди не даремно віддають перевагу оформленню приміщень фотошпалерами з зображеними на них географічними картами. Різноманітність вибору ілюстрацій дає можливість неповторного оформлення кімнати або окремих її частин.

Додати неповторний шарм і оригінальність обстановці допоможуть яскраві і стильні шпалери у вигляді карт, які виступають одночасно і постійним нагадуванням про те, скільки ще залишилося нездійснених планів і незвіданих місць навколо нас.

Загальноприйнята класифікація фотоооев з картами світу

Існує велика кількість фотошпалер з різними картами світу. Це дає можливість повною мірою задовольнити запити навіть найвимогливіших покупців.

Види шпалер:

Варіанти розміщень фотошпалер з картами світу на стіну і стильові композиції

Для декору фотошпалерами з нанесеними на них картами світу більше всього підходять:

При декорі фотошпалерами Карта необхідно дотримуватися стильову спрямованість приміщення для додання закінченого гармонійного образу.

Наш магазин надає великий каталог високоякісних фотошпалер у вигляді карт світу, виконаних за допомогою сучасних цифрових технологій від найкращих виробників. Професійні менеджери допоможуть Вам купити фотошпалери Карта світу для оформлення індивідуального інтер'єру, нададуть консультацію та оформлять вашу покупку.

Якісні шпалери не тільки надають завершеного вигляду і підтримують загальну тематику інтер'єрного рішення, а й підкреслюють шляхетність дизайну і відмінний смак власника.

Карти ціна
КартиПлощадьЦена
Стилізація континентальної карти1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
Материки Земної кулі1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
Карта материків написами1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
Зателефонувати
Обране ()