Друк фотошпалер на замовлення

Послуги дизайну фотошпалер

Ви підібрали відповідний конкретно Вам сюжет фотошпалер, але раптово вирішили внести ще пару коригувальних штрихів, щоб доповнити картинку інтер'єру? Висококваліфіковані фахівці в області дизайну допоможуть у виконанні побажань клієнта: змінять і внесуть необхідні в сюжеті елементи, змінюючи габарити відібраних фотошпалер під вихідний дизайн, виробляючи шумо-корекцію і корекцію, накладуть найбільш підходящі ефекти.

Послуги дизайнерської обробки:

  • цветокоррекция;
  • редакція сюжетних елементів;
  • адаптація габаритів;
  • шумокоррекція;
  • використання бажаних ефектів: сепія, ч / б, негатив і ін.

 

Цветокоррекція

Накладення фільтрів

Домальовування або видалення деталей

Друк фотошпалер на замовлення - індивідуальний стиль Вашої оселі

Знаєте, що об'єднує найкращих інтер'єрних дизайнерів? Всі вони використовують фотошпалери як стилеобразующий елемент. Полотна на щільному папері або флізелін знаходять себе в самих різних інтер'єрах, від суворої класики, ампіру, величного бароко, до сучасних мінімалізму, хай-тек, техніки. Так, може, варто і Вам надрукувати на замовлення, щоб додати своєму будинку неповторний дизайн?

Це, без перебільшень, універсальний обробний матеріал. Залежно від типу полотна і характеру зображення, фотошпалери придатні для поклейки в звичайних міських квартирах, заміських будинках, магазинах, офісах, інших комерційних приміщеннях. Наш каталог надзвичайно великий. Ви вибираєте з 1000+ сюжетів, дбайливо розбитих на категорії за тематикою.

У будь-яке зображення можна внести зміни як примітивні (відобразити, віддрукувати в ЧБ, з ефектом «сепія»), так і більш значні (обговорюється з нашим дизайнером - це недорого). Адже ви шукайте друк фотошпалер в Україні під замовлення, а не серійні - редагування вихідної картинки проходить швидко і без проблем. Але в процесі підготовки до покупки, набагато більше питань виникає до вибору матеріалів, способу друку, ніж зображення. Давайте детально розберемося в ситуації і можливості виробництва.

Друк фотошпалер на замовлення в інтернет-магазині «Дом Фотообоев»

Ми використовуємо два типи полотен під друк - текстуроване папір і флізелін. Ви знайдете кращу текстуру для будь-якого сюжету: глянець, пісок, полотно, декоративна штукатурка, іній, фреска, пил, жаккард, люрекс, верона, вінтаж, кисть, савана, сакура, вельвет, нитка, акварель, аква. Інші параметри полотна потрібно окремо охарактеризувати.

  • Папір розрахована на 5-7 років, коштує недорого, прекрасно справляється з поставленими завданнями, але складна в поклейки (легко зіпсувати або надірвати смугу). Має щільність 300 гр. / М.кв. Ширина полотна технологічно обмежена 1290 мм.
  • Флізелін масово використовується в виготовленні фотошпалер завдяки відмінним експлуатаційним властивостям: гіпоалергенність, паропроникність, тривалість терміну служби 10-12 років, легкість в поклейки. Єдиний мінус матеріалу - висока, в порівнянні з папером ціна. Його щільність 200 гр. / М.кв, ширина в рулоні 1050 мм.

Також є два методи друку - ультрафіолетова і латексна. УФ технологія складніше і дорожче, але надає полотну глянсовий блиск, що необхідно для 3Д полотен, яскравих абстракцій. Кольори латексних чорнила м'якше, вони частіше використовуються для картин в пастельних тонах в спальню або дитячу.

Індивідуальне виготовлення передбачає свободу у виборі сюжету. Надрукуємо фотошпалери з будь-якої фотографії. Надсилайте знімки з сімейного архіву в хорошій якості, улюблені картини або зображення з інтернету, а з усім іншим розбереться дизайнер «Дом Фотообоев». Не обмежуйте себе, тим більше що виробництво займає всього день-два. Наша студія знаходиться в Дніпрі, але приймаються замовлення їх Києва, Харкова, Одеси та інших міст. Доставимо зручною Вам транспортною компанією!