Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери Космос

Фотошпалери Космос

Завантажити 18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6

Фотошпалери Космос на стіну - нестандартое рішення

Зоряне небо – це вічна тема. Від захоплення їм не здатні відірватися навіть найбільш прагматичні люди. Що вже говорити про нереальної краси космічні простори, фотографії та ілюстрації, планет, зоряних скупчень, галактик і цілих всесвітів. В цьому є піднесена ідея, найлегший спосіб долучитися до якої – купити фотошпалери Космос.

Величезний плюс тематики в тому, що вона вписується в стилістику більшості напрямків дизайну інтер'єрів. Ви можете поклеїти шпалери Космос на стіну будь-якої кімнати в будинку. При вдалому виборі зображення, вони доречні навіть на кухні. У вітальні такі фотошпалери займуть гідне місце і звернуть на себе погляд запрошених людей. Ви будете розслаблятися, заспокоюватися, дивлячись на них. Повірте, фотошпалери в космічній тематиці з безліччю дрібних сюжетних елементів, часом, краще телевізора.

Фотошпалери з космосом в інтер'єрі

Купити фотошпалери з космосом в інтернет-магазині – ідеальне рішення як для спальні дорослої людини, так і для дитячої. Вони покращують настрій, розвивають уяву і відправляють Вас в глибокі мрійливі роздуми. І зовсім необов'язково клеїти шпалери з Сонячною системою. Помістіть їх на стелю. Флизилиное полотно надійно тримається за допомогою спеціального клею і забезпечує хороший газообмін.

Погодьтеся, адже приємно засинати і прокидатися, дивлячись на розсипи зірок і силуети далеких планет. Але в інших кімнатах шпалери краще залишити на стіні. До речі, багато компаній вирішують купити фотошпалери з космосом для стін офісу або кімнати відпочинку. Дивлячись на них, погляд людини відпочиває, значить, співробітник працює продуктивніше.  

«Будинок фотошпалер» виготовить для Вас панно будь-якого розміру всього за два дні. Вибирайте кращий сюжет, відповідний матеріал і опції, консультуйтеся з нашими дизайнерами і оформляйте замовлення. 

Космос ціна
КосмосПлощадьЦена
1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
Галактика1 м2від 210 грн.
Земля1 м2від 210 грн.
Планета Нептун1 м2від 210 грн.
Зателефонувати
Обране ()