Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери Дизайнерські фрески

Фотошпалери Краєвид
Краєвид
Фотошпалери Дизайнерські фрески

Завантажити 18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6

Фотошпалери в стилі фрески для вишуканих апартаментів

У минулі часи фреска вважалася атрибутом палаців, храмів, будинків самих багатих і сильних світу цього. У чому оздоблення знайшла подібну славу з-за високої вартості. Технікою розпису по мокрій штукатурці володів далеко не кожен художник, а створити з її допомогою справжній витвір мистецтва, і зовсім, талант, доступний одиницям.

на щастя, сьогодні Вам не доведеться платити шалені гроші за послуги досвідченого художника – ціна фотошпалер під фреску більш ніж доступна, а сюжетів настільки багато, що не перелічити! Можна замовити репродукцію роботи будь-якого з великих флорентійських фрескописцев у форматі панно, так і придбати полотно з сучасним зображенням, стилізованим під фреску.

 фотошпалери фреска в передпокій

Домогтися реалістичності допомагають високі технології та відмінні матеріали. Недосвідченим поглядом майже нереально відрізнити фотошпалери від фрески на стіні. Дякувати за це можна спеціальне обладнання, здатне друкувати широкий формат як «фото» та текстуровані полотна на флізеліновій або вініловій основі. Існує навіть окрема фактура «фреска», завдяки якій полотно набуває автентичність – по тактильним відчуттям воно немов справжня розпис метра, творив в середні століття.

Фотошпалери з фресками – вибір і замовлення

У нашому каталозі Ви знайдете півсотні фото в тематиці «фреска». Усі вони придатні для друку на полотні будь-якого розміру, а також можуть бути змінені на розсуд замовника. Щоб внести правки, зверніться до нашого дизайнера – він реалізує найсміливіші ідеї, зробить візуалізацію в інтер'єрі допоможе знайти стилістично тотожний сюжет під готову обстановку.

фотошпалери фреска у вітальні

Але якщо ідея купити фотошпалери «фрески», видрукувані з наших джерел Вас не приваблює, надсилайте файли з коханою фрескою, відсутня в каталозі! Ми перетворимо будь-яке зображення у високому дозволі в якісні шпалери.

Дизайнерські фрески ціна
Дизайнерські фрескиПлощадьЦена
1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
1 м2від 210 грн.
Зателефонувати
Обране ()