Фотошпалери Тварини

Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Завантажити
Завантажити
30
Сторінки:
1 2 3 4 5 6 7

Фотошпалери з тваринами на стіну вашої кімнати

Про характер людини можна судити по його улюбленому тварині. Цей образ настільки нарочит, що знаходить відображення навіть в дизайні інтер'єрів. Фотошпалери Тварини на стіну клеять ті, хто вибирає індивідуальний стиль і бажає отримувати тільки позитивні емоції. Якщо правильно підібрати зображення, воно впишеться в будь-який інтер'єр і стане гідним його прикрасою. Ваше головне завдання в цій справі – дотримати стилістична єдність.

Фотошпалери з тваринами на стіну можна умовно розділити на дві великі групи: фотографії і арт. Реальні знімки доречні як в будинках, обробка яких виконана в класичних рішеннях, так і в модних нині квартирах в стилі мінімалізм, техно, електрика. Використання арт-фотошпалер з тваринами на стіну накладаються певні обмеження. Їх складно уявити в інтер'єрі бароко або ренесанс, але з сучасними напрямками панно поєднуються ідеально. Крім того, фотошпалери з тваринами часто прикрашають стіни в спальнях, офісах, студіях і кабінетах.

Асортимент та послуги «Будинок фотошпалер»

Фотошпалери з фламінго в інтер'єрі вітальні

В каталозі магазину Ви можете купити фотошпалери з тваринами на стіну на будь-який смак. Це величні леви, тигри, ведмеді, милі котики і собачки, граціозні коні, чарівні тюлені-бельки, ширяють орли і багато іншого. Дизайнери «Будинок фотошпалер» допоможуть Вам підібрати ідеальне поєднання з іншими елементами інтер'єру і дадуть цінні поради.

Великою популярністю також користується послуга виготовлення фотошпалер зі знімка з Вашого особистого архіву. Так чому б не розмістити на стіні зображення домашнього улюбленця, якого немає в нашому каталозі. Залишайте заявку, завантажуйте свою картинку, а наші дизайнери швидко перетворять її в макет для друку зображення на Вашу стіну. 

Фотошпалери Тварини высокого качества

Фотошпалери Тварини ціна
Фотошпалери Тварини Площадь Цена
Фотошпалери Олені в казковому лісі 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Рожеві фламінго в капелюсі 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Рожеві фламінго 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Акварельний лев 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Милий єнот 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Яскраві африканські тварини 1 м2 від 210 грн.