Фотошпалери Вулиці

Фотошпалери Вулиці
Нет времени выбирать изображение?
Оставьте свой контактный номер и мы Вам вышлем популярную подборку этой категории в течение 5 минут

Завантажити 30
Сторінки:
1 2 3 4

Фотошпалери «вулиці» для кращих кімнат Вашого будинку

Інтер'єрні дизайнери всього світу використовують фотошпалери для створення сприятливої обстановки, яскравого індивідуального стилю приміщення, візуального розширення меж кімнати, постановки головного акценту в оформленні будинку. Це перевірений матеріал, розрахований мінімум на 10 років нормальної експлуатації. А фотошпалери з принтом «стара вулиця» можуть прослужити ще довше. За рахунок використання флізеліновій полотна з текстурами «вінтаж», «фреска» чи «декоративна штукатурка», полотно набуває неповторний вигляд, стійкість до впливу часу.

Фотошпалери з вулицями міст у різних кімнатах

Фотографії і малюнки з зображеннями під старовину прекрасно гармоніюють зі строгими класичними і «м'якими» сучасними інтер'єрними напрямками. Головне – щоб основні тони полотна поєднувалися з меблями та іншими елементами обстановки. Вирішуючи купити 3д шпалери «старі вулички», Ви інвестуєте в стиль будинку. Потрібно тільки підібрати підходящий сюжет і розташування.

В спальні і вітальні панно зазвичай поміщають на саме видне місце: над диваном-ліжком, на вільній стіні навпроти меблів чи телевізором, біля столика з кріслами. Прекрасним рішенням будуть фотошпалери «італійський дворик», французька вулиця в залі, прованс, вузькі вулички з квітами в спальні. Вибирайте світлі і нейтральні тони для цієї кімнати – вони надають сприятливий вплив на настрій з самого ранку.

 

Відмінне інтер'єрне рішення – обклеювання коридору фотошпалерами в старовинному стилі. Вони розсувають кордони, створюють ефект віртуальної реальності прямо у Вашому передпокої, змушують гостей випробувати приємне здивування з порога. Приміром, вузьким коридором ідеально підійдуть шпалери з італійської вуличкою. Замовте їх, і кожен день Ви будете повертатися не просто додому, а в свій персональний шматочок Риму або "Мілана". До речі, виготовлення панно займає  всього 1-2 дні! 

Фотошпалери Вулиці высокого качества

Фотошпалери Вулиці ціна
Фотошпалери Вулиці Площадь Цена
Вузька вуличка з квітами 1 м2 від 210 грн.
Гарна вуличка в Європі 1 м2 від 210 грн.
Гарна вуличка 1 м2 від 210 грн.
Вузька вуличка з ліхтарем 1 м2 від 210 грн.
Старе місто в Баварії 1 м2 від 210 грн.
Старі місто 1 м2 від 210 грн.