Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери Море

Фотошпалери Пальми
Пальми
Фотошпалери Кораблі
Кораблі
Фотошпалери Пляж
Пляж
Фотошпалери Причал
Причал
Фотошпалери Черепашки
Черепашки
Фотошпалери Риби і море
Риби і море
Фотошпалери Хатина
Хатина
Фотошпалери Море

Завантажити 18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Фотошпалери з видом на море

Легкий морський бриз, пляж, шум прибою, тепла вода, яскраве сонце: у більшості людей море викликає саме такі асоціації. Творчі особистості бачать у ньому характер, величний дух і силу, що контрастує зі спокійною гладдю під час штилю. Одним словом, море надихає і покращує настрій. А щоб розглядати його кожен день, потрібно просто купити фотошпалери Море для Вашого будинку. 

Фотошпалери морем в інтер'єрі дитячої

Фотошпалери з морем і океаном в кожен дім

Куди виходили вікна Вашої спальні, можна створити в ній вид на схід чи захід. Фотошпалери з кораблем у морі користуються величезною популярністю. Картина приємна, вона розслабляє, заспокоює і занурює в потаємні мрії. Виберете місце на стіні, куди звернений ваш погляд перед сном або після пробудження, і помістіть там дане зображення. Гарний настрій на весь день і приємні сновидіння гарантовані.

Сучасні технології дозволяють клеїти шпалери з морем і пляжем навіть у ванній. Гладкі флізелінові текстури, покриті тонким шаром акрилового лаку, не бояться води і пари. Так навіщо дивитися на нудну стіну, приймаючи ванну, якщо можна розслаблятися, дивлячись на залитий сонцем пляж і представляти себе там. Один раз купіть якісні шпалери з морем чи океаном і затишок на добрий десяток років оселиться у Вашому домі.

Стандартні фотошпалери з кораблями в море, пляжами, пальмами і морськими просторами, звичайно, хороший вибір. Але адже Ви не раз бачили море в живу. У кожного є знімок з відпочинку, наповнений приємними асоціаціями. Зазвичай їх ставлять на заставку комп'ютера або екран блокування смартфона, але ми пропонуємо зробити фотошпалери з видом на море по Вашому зображенню.

Просто завантажте картинку у відповідну форму сайту, а дизайнери «Будинок фотошпалер» адаптують її для перенесення на полотно великого розміру. Цю послугу може собі дозволити кожен. Але яка б не була ціна, ефект від фотошпалер коштує набагато дорожче. 

Море ціна
МореПлощадьЦена
Фотошпалери Пальми і море1 м2від 210 грн.
Опівдні, море, пальми1 м2від 210 грн.
Мушля з перлиною1 м2від 210 грн.
Пустельний морський пляж1 м2від 210 грн.
Скеля, два човни1 м2від 210 грн.
Місток в бунгало1 м2від 210 грн.
Зателефонувати
Обране ()