Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери Природа

Фотошпалери Водоспад
Водоспад
Фотошпалери Гори
Гори
Фотошпалери  Ліс
Ліс
Фотошпалери Хмари
Хмари
Фотошпалери Природа

Завантажити 18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Фотошпалери природи додадуть фарб, зелені і світла в будь-яку квартиру!

Пейзажі по праву вважаються найбільш заспокійливим і життєствердним видовищем. Проблема тільки в тому, що сучасній людині платний графік просто не залишає часу вибратися в похід або хоча б на пікнік. Велику частину часу ми зазвичай проводимо, «замкнені» у чотирьох стінах офісів і будинків.

Але і їх, при великому бажанні, можна зробити менш технологічними та урбанізованими. Для цього достатньо купити фотошпалери з природою – вони не дорогі за ціною і доступні абсолютно всім – і витратити мінімум часу на їх наклеювання на стіну. Трохи усилиий, і Ви зможете милуватися природою, морем, тихою річкою, пейзажем весни або літа, сидячи на власному дивані!

Покупці можуть вибирати причому не тільки зображення фотошпалер природи на стіну, але і текстуру

Ще зовсім недавно власники будинків і квартир, що не могли мріяти про щось більше, ніж звичайні, гладкі плакати на стіну. Але технології не стоять на місці, і ринок друкованої продукції – не виняток. Тому сьогодні можна за цілком доступною ціною придбати фотошпалери Природа, як дві краплі води схожі на справжню настінну фреску, написану маслом або намальовану на шовку картину, або навіть нагадують декоративну штукатурку. «Фокус» в тому, що навіть простий пейзаж, при правильному підборі текстури, виглядає просто розкішно і нагадує справжній витвір мистецтва.

Вибрати і купити фотошпалери Природа в інтернет-магазині і замовити їх доставку в будь-яку точку України у будь-який час можна у нас. Ми постаралися надати покупцям не тільки широкий вибір, але і не менші можливості!

У нас в каталозі фотошпалер Природа Ви знайдете кращі рішення

Ми прагнемо надати клієнтам бездоганний рівень сервісу, тому подбали, щоб у нашому інтернет-магазині вони могли:

Ми друкуємо фотошпалери з видом природи в рекордно короткі терміни – буквально за 1-2 дні - і комплектуємо їх необхідною кількістю спеціального клею. Тому відразу після розпакування посилки з нашого інтернет-магазину Ви зможете приступити до ремонту – і через недовгий час оцінити результати своїх зусиль!

Природа ціна
ПриродаПлощадьЦена
Фотошпалери Водоспад1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Природа1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Природа1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Природа1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Водоспад1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Природа1 м2від 210 грн.
Зателефонувати
Обране ()