Поклейка

Поклейка фотошпалер - просте заняття

Напевно Ви вже замовили панно в магазині «Дом Фотообоев» і роздумуєте над тим, як поклеїти його на стіну. Можна скористатися послугами професіоналів і насолоджуватися результатом, але якщо Ви любите робити такі речі самостійно, ми розповімо як.

Всі наші клієнти в комплект до флізелінові фотошпалерами отримують необхідну кількість спеціального клею. Для полотен на паперовій основі рекомендується використовувати готові суміші Casco Lentus і Metylan Ovalit T або інший клей, до складу якого входить ПВА і крохмаль.


                                                                    

Також Вам знадобляться:

  • Ворсистий валик для клею;
  • Відбійний шпатель (обов'язково пластиковий, чи не металевий);
  • Прікаточний пластиковий ролик;
  • ГГубка, рівень, висок, сходи, рулетка, олівець, паперовий рушник.

                


Процес поклейки

Припустимо, що поверхня очищена від залишків старого покриття, прошпакльовані і прогрунтована. Значить, перше, що необхідно зробити - дістати смуги полотна з тубуса і розкласти їх так, як вони будуть розташовуватися на стіні. Спробуйте зістикувати їх, приміряйте першу до стіни і намалюйте олівцем лінію краю, використовуй будівельний рівень або висок.

Далі все просто. Якщо фотошпалери на паперовій основі, нанесіть клей на тильну сторону полотна і залиште просочитися на 3 хвилини. В цей час покрийте тонким шаром складу стіну / двері. Флізелін просочувати не потрібно, клей наноситься тільки на стіну.

Наступний крок - ідеально рівно наклеїти першу смугу. Полотно встановлюється зверху вниз, подібно до звичайних шпалер. Не бійтеся помилитися - бамбукові фотошпалери досить щільні. Поки клей не висох, першу смугу можна спробувати переклеїти. Стикуйте по лінії, наміченої раніше.

Залишки клею видаляються відбійним шпателем. Не тисніть сильно, інакше можна подряпати зображення. Потім розкачати смугу пластиковим валиком, щоб позбутися від залишків повітря і забезпечити хорошу адгезію. У кутах можна придавити чистим сухим пальцем. Щоб очистити від клею край, пройдіться по ньому вологою чистою губкою.

Набивши руку зі стартовим фрагментом, робота піде як по маслу! Ви швидко поклеїте інші смуги, приберете клей і залишите полотно сохнути. До повного висихання не створюйте протяг! Якщо що-небудь залишилося незрозумілим, або Ви не бажаєте підглядати порядок дій з екрану комп'ютера, проконсультуйтеся з фахівцем.