Фотошпалери для кафе

Фотошпалери для кафе
Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин

Завантажити 40
Сторінки:
1 2

Характеристики фотошпалер для кафе

Для креативного дизайну інтер'єру кафе, оформленого в сучасному стилі, оригінальним і яскравим рішенням стане купити фотошпалери в кафе, завдяки яким створюється енергійна, активна атмосфера, здатна надовго захопити і запам'ятатися відвідувачам.

Високі технічні характеристики, що відрізняють сучасні фотопанно, роблять можливим їх використання в місцях масового скупчення людей. Виготовлені з сучасних якісних матеріалів із застосуванням розвинених нанотехнологій, ілюстрації відрізняються надзвичайною міцністю, зносостійкістю, вражають різноманіттям тематичних спрямувань і надзвичайним барвистим розмаїттям, що дозволяє знайти своє місце в будь-якому інтер'єрному рішенні.

Основні параметри вибору фотошпалер для кафе

При виборі якісного панно, здатного принести необхідну родзинку в інтер'єр кафе, зробити його особливим серед різноманіття подібних, слід дотримуватися певних правил:

  1. Необхідно визначитися з місцем розташування вибраних фотошпалер і їх розмірами, враховуючи особливості архітектури приміщень. Ілюстрації можуть займати всю внутрішню поверхню стін, виступаючи оригінальною прикрасою, або розташовуватися на одній стіні, акцентуючи увагу на певному елементі декору.
  2. Визначитися з вибором основи для панно. Рекомендують використовувати для оформлення кафе шпалери на флізеліновій або вініловій основі, додатково покриті специфічної захисною плівкою, що дозволяє проводити вологе прибирання і захищає панно від намокання і забруднення.

Функціональність і тематична спрямованість фотошпалер в кафе

Грамотно підібрані фотошпалери для декору кафе здатні одночасно виконувати кілька різних функцій:

Оформивши інтер'єр оригінальними фотошпалерами для кафе чи ресторану, можна надати йому додатковий комфорт і стиль, і тоді гості обов'язково захочуть повернутися сюди знову.

Продавці нашого магазину нададуть кваліфіковану допомогу, щоб Ви могли з комфортом купити фотошпалери для кафе, підходять до інтер'єру вашого закладу. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть з оформленням замовлення, щоб ви могли радувати своїх відвідувачів затишком і оригінальним дизайном. 

Фотошпалери для кафе высокого качества

Фотошпалери для кафе ціна
Фотошпалери для кафе Площадь Цена
Квіти, велосипед 1 м2 від 210 грн.
Фрукти 1 м2 від 210 грн.
Альтанка 1 м2 від 210 грн.
Вишні, стіл 1 м2 від 210 грн.
Ялинки, лампа, свічка 1 м2 від 210 грн.
Вишні, келих 1 м2 від 210 грн.