Фотошпалери для кафе

від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Завантажити
Завантажити
18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6 7

Характеристики фотошпалер для кафе

Для креативного дизайну інтер'єру кафе, оформленого в сучасному стилі, оригінальним і яскравим рішенням стане купити фотошпалери в кафе, завдяки яким створюється енергійна, активна атмосфера, здатна надовго захопити і запам'ятатися відвідувачам.

Високі технічні характеристики, що відрізняють сучасні фотопанно, роблять можливим їх використання в місцях масового скупчення людей. Виготовлені з сучасних якісних матеріалів із застосуванням розвинених нанотехнологій, ілюстрації відрізняються надзвичайною міцністю, зносостійкістю, вражають різноманіттям тематичних спрямувань і надзвичайним барвистим розмаїттям, що дозволяє знайти своє місце в будь-якому інтер'єрному рішенні.

Основні параметри вибору фотошпалер для кафе

При виборі якісного панно, здатного принести необхідну родзинку в інтер'єр кафе, зробити його особливим серед різноманіття подібних, слід дотримуватися певних правил:

  1. Необхідно визначитися з місцем розташування вибраних фотошпалер і їх розмірами, враховуючи особливості архітектури приміщень. Ілюстрації можуть займати всю внутрішню поверхню стін, виступаючи оригінальною прикрасою, або розташовуватися на одній стіні, акцентуючи увагу на певному елементі декору.
  2. Визначитися з вибором основи для панно. Рекомендують використовувати для оформлення кафе шпалери на флізеліновій або вініловій основі, додатково покриті специфічної захисною плівкою, що дозволяє проводити вологе прибирання і захищає панно від намокання і забруднення.

Функціональність і тематична спрямованість фотошпалер в кафе

Грамотно підібрані фотошпалери для декору кафе здатні одночасно виконувати кілька різних функцій:

Оформивши інтер'єр оригінальними фотошпалерами для кафе чи ресторану, можна надати йому додатковий комфорт і стиль, і тоді гості обов'язково захочуть повернутися сюди знову.

Продавці нашого магазину нададуть кваліфіковану допомогу, щоб Ви могли з комфортом купити фотошпалери для кафе, підходять до інтер'єру вашого закладу. Консультанти дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть з оформленням замовлення, щоб ви могли радувати своїх відвідувачів затишком і оригінальним дизайном. 

Фотошпалери для кафе высокого качества

Фотошпалери для кафе ціна
Фотошпалери для кафе Площадь Цена
Квіти, велосипед 1 м2 від 210 грн.
Фрукти 1 м2 від 210 грн.
Альтанка 1 м2 від 210 грн.
Вишні, стіл 1 м2 від 210 грн.
Ялинки, лампа, свічка 1 м2 від 210 грн.
Вишні, келих 1 м2 від 210 грн.