Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Телефонуйте за телефонами, а також пишіть в Viber :
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери 3Д

3D барельєф
Стереоскопічні 3д
3D квіти
3D абстракція
3D об'ємні
3D розширюючі
Фотошпалери 3Д

Завантажити 18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Неповторні, яскраві фотошпалери 3д

Для створення інтер'єру внутрішніх приміщень використовуються різні матеріали і дизайнерські прийоми. Також не залишають без уваги і шпалери. Вони досі користуються великою популярністю як у покупців, так і у професійних дизайнерів. Особливо це стосується такої новинки як фотошпалери 3D. Крім прикраси приміщення, вони ефективно змінюють візуальну перспективу. Це дозволяє '' розширити '' кімнату, зробити її більш світлою і просторою. У магазині '' Будинок Фотошпалер '' ви можете купити фотошпалери 3D практично будь-якої тематики. У нас є недорогі моделі на паперовій основі, які найкращим чином підходять для використання в житлових приміщеннях. Також для покупців є доступною й флізелінові шпалери. Вони більш зручні в експлуатації. Їх можна мочити, не боячись за їх цілісність.

Об'ємні фотошпалери створюються за допомогою технології широкоформатного друку. Для їх виробництва використовуються тільки кращі фарби і матеріали, які можуть забезпечити стабільний, помітний 3D ефект. Окрім основної функції, такі шпалери використовуються для вирішення наступних завдань:

Крім своїх високих естетичних достоїнств, такі шпалери відрізняються і чудовими експлуатаційними характеристиками. Якою б не була ціна на фотошпалери 3д, всі вони розраховані на тривалий термін використання. Також барвники, які використовуються для створення малюнка, стійкі перед впливом ультрафіолетових променів. Завдяки цьому шпалери не вигоряють на сонці протягом довгих років.

Як правильно вибрати фотошпалери 3D для певного приміщення

Шпалери даного типу є універсальним дизайнерським інструментом. Але через свою високу якість, підбір таких фотошпалер є дуже відповідальною справою. Щоб правильно підібрати шпалери для певного типу приміщення, потрібно враховувати такі особливості:

Бажаєте придбати фотошпалери 3D в інтернет-магазині? У нас ви знайдете дуже широкий асортимент шпалер будь-якої цінової категорії. Для кожного виробу є невеликий опис із зазначенням головних особливостей. Також ми приклали фотографії, щоб ви змогли в усіх деталях самостійно вивчити малюнок шпалер. Для покупки товару, що сподобався, досить ''покласти'' його в віртуальну корзину. Сам процес оплати інтуїтивно зрозумілий, і не забере багато часу. Для отримання інформації щодо товару, його оплати і доставки, звертайтеся до менеджерів магазину. Для зв'язку з ними скористайтеся контактами, зазначеними на сайті.

3D шпалери цена
3D шпалериПлощадьЦена
Золотые объемные цветы1 м2от 185 грн.
1 м2от 185 грн.
1 м2от 185 грн.
1 м2от 185 грн.
1 м2от 185 грн.
1 м2от 185 грн.
Зателефонувати
Обране ()