Фотошпалери 3Д

Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Завантажити
Завантажити
25
Сторінки:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

3Д фотошпалери на стіну – доступний спосіб прикрасити інтер'єр!

Навіть при всьому сучасному продовольчому достатку, більшість будинків і квартир виглядають, немов близнюки. Однотипна меблі, настінні покриття схожих відтінків, шаблонні, явно взяті з одних і тих журналів інтер'єру ідеї і задумки… Нудно, чи не правда?

3Д шпалери сакура в спальні

Існує чимало способів «вдихнути життя» в обстановку житла і зробити так, щоб вона відображала характер власників. Але, мабуть, один з найбільш доступних з них - це купити 3Д фотошпалери в інтернет-магазині, навіть фотошпалери в дитячу. Ціна на фотошпалери 3д дуже доступна, тому все частіше використовуються в Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Києві, Запоріжжі, Кривому розі та інших містах України останнім часом. І, напевно, використовувалися б ще частіше, якщо б ті, хто затіяв вдома або в робочому кабінеті косметичний ремонт, знали, яка краса ховається за цією абревіатурою і наскільки приголомшливо подібні зображення виглядають в інтер'єрі. Переваги недорогих 3Д фотообооев:

За допомогою фотошпалер з 3д ефектом можна створити досить реалістичне враження, що у Вашій вітальні розпускаються троянди, а за дитячої літають зграйки легкокрилих метеликів! І прямо зараз Ви купити 3D фотошпалери для стін і стелі у нас і з їх допомогою ви втілити в життя самі незвичайні та креативні дизайнерські задумки!

3Д шпалери в інтер'єрі спальні

У нас великий асортим 3D фотоообоев на стіну

Перше – і далеко не єдине! – що порадує покупців в «Dom Fotooboev» - це велика кількість паперовій та флізеліновій продукції з зображеннями самої різної тематики. Маючи такий вибір, кожен легко підбере картини і фото для залу, спальні, дитячої, кухні або офісу. В цьому Ви можете переконатися прямо зараз, перегорнувши віртуальний каталог. Крім того, в нашому «Будинку» можна:

І, нарешті, у нас можна просто купити фотошпалери 3д недорого і швидко, без будь-яких додаткових зусиль. Тому швидше вибирайте собі картину за смаком – і не встигнете озирнутися, як вона прикрасить стіну!

3Д квіти шпалери в дитячій

Фотошпалери 3Д высокого качества

Фотошпалери 3Д ціна
Фотошпалери 3Д Площадь Цена
Фотошпалери Золоті квіти 3д 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Блакитні квіти 3д 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери 3д кулі сірі 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Біло-золоті кулі 3д 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Об'ємні 3д гексагоны 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери 3д куби 1 м2 від 210 грн.