Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Телефонуйте за телефонами, а також пишіть в Viber :
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери Фотошпалери для офісу

Фотошпалери Фотошпалери для офісу

Завантажити 18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6

Каталог фотошпалер для офісу

Для сучасної людини, більшу частину свого часу проводить на робочому місці, досить актуальним є питання затишку офісного приміщення. В такому випадку для створення необхідної робочої атмосфери і додаткового комфорту рекомендується використовувати фотошпалери при декорі приміщень.

Сучасні фотошпалери для офісу, виконані з якісних матеріалів, характеризуються великою кількістю колірної палітри, високою функціональністю, різноманіттям сюжетів та високою міцністю і зносостійкістю, які так необхідні для оформлення приміщень з великою прохідністю.

Предпочитаемыми ілюстраціями тут є зображення пірамід, гірські масиви, панорамні зображення міст, логотипи компаній.

Основні критерії вибору фотошпалер в офіс

  Для кожного робочого приміщення, залежно від його призначення,  необхідно підбирати індивідуальні інтер'єрні рішення:

Крім функції декору в офісному приміщенні фотошпалери також використовуються для розмежування функціональних зон простору, для розділення робочих місць в офісах відкритого типу. Оптимальним варіантів тут стануть варіанти, виконані в нейтральних чорно-білих тонах з-за їх здатності гармонійно виглядати завдяки монохромності основного фону. Слід також дотримуватися певної, заздалегідь обраної тематики. Рекомендується використовувати зображення міст, хмарочосів, старовинних географічних карт, автомобілів чи іншої техніки. Вироби, що застосовуються для декору офісних інтер'єрів, в першу чергу повинні мотивувати, тому рекомендовано використовувати зображення, що показують діяльність компанії та її досягнення.

Купити фотошпалери для офісу можна за цілком розумною ціною, що відіграє важливе значення при оформленні  приміщень з великими площами.

При оформленні офісів необхідно брати до уваги:

Типи фотошпалер для офісних приміщень

Найбільш прийнятними матеріалами, використовуваними в офісах, вважаються папір або вініл, не містять шкідливих речовин і є абсолютно безпечними для людини. Вінілові шпалери більш міцні і здатні тривалий час зберігати презентабельний вигляд, що важливо для приміщень з великою кількістю людей. Рекомендується використовувати вироби, покриті спеціальною захисною плівкою і дозволяють проводити вологе прибирання.

Різноманіття фотошпалер в офіс, наданих сучасними виробниками, що дає можливість вибору найбільш підходящих для оформлення кожного конкретного офісу, в залежності від сфери діяльності і переваг керівників.

Професійні продавці нашого магазину нададуть необхідну консультацію і допоможуть купити фотошпалери в офіс з найбільш підходящої ілюстрацією для Вашого приміщення.

Фотошпалери для офісу цена
Фотошпалери для офісуПлощадьЦена
3 д смуги1 м2от 210 грн.
Воронка1 м2от 210 грн.
Кульбаба1 м2от 210 грн.
Слони1 м2от 210 грн.
Слони1 м2от 210 грн.
Кульбаба1 м2от 210 грн.
Зателефонувати
Обране ()