Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери Міста

Фотошпалери Нью Йорк
Нью Йорк
Фотошпалери Венеція
Венеція
Фотошпалери Гонконг
Гонконг
Фотошпалери Греція
Греція
Фотошпалери Італія
Італія
Фотошпалери Лондон
Лондон
Фотошпалери Мости
Мости
Фотошпалери Набережна
Набережна
Фотошпалери Париж
Париж
Фотошпалери Чикаго
Чикаго
Фотошпалери Шанхай
Шанхай
Фотошпалери Старе місто
Старе місто
Фотошпалери Сучасний місто
Сучасний місто
Фотошпалери Міста

Завантажити 18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Фотошпалери Міста - Ваше «вікно» у будь-яку точку світу!

Для того, щоб кожен день милуватися динамічним Нью-Йорком, багатолюдними вулицями Шанхаю або мостами Сан-Франциско, зовсім не обов'язково пакувати валізи і переїжджати в іншу країну. Можна просто купити фотошпалери Міста з зображеннями відповідної тематики – і таким нехитрим способом зробити свою мрію трохи ближче. Тим більше, що, завдяки сучасним технологіям друку, виглядають такі картини дуже виразно і реалістично і анітрохи не нагадують бляклі плакати, які були «в ходу» в радянські часи.

Фотошпалери Місто на стіні вирішать відразу кілька практичних та естетичних завдань

Що може бути простіше, ніж наклеїти на стіну паперовою або флізеліновою полотно із зображенням міста? З цим завданням легко впорається  людина, що вперше робить косметичний ремонт. Результат застосування такого інтер'єрного рішення не забариться позначитися. З його допомогою Ви:

І, нарешті, ще одна причина, по якій фотошпалери Міста в спальні і на кухні сьогодні так популярні в Україні – це їх доступна ціна. Купити фотошпалери Нічне місто з видами Парижа, Майамі або Англії може дозволити собі навіть покупець з обмеженим бюджетом. А на нашому сайті це можна зробити прямо зараз, буквально за кілька хвилин!

В каталозі фотошпалер Міста ви знайдете саме Ваш варіант

У нашій віртуальній галереї зібрані найбільш вражаючі міські панорами з усіх континентів. А щоб в надрукованому вигляді вони виглядали не менш масштабно і виразно, ми використовуємо найкращі матеріали та барвники і сучасні технології друку. У підсумку наклеєні 3д шпалери з зображенням чорно білого міста лише трохи поступаються пейзажам, які жителі Нью-Йорка чи Лондона щодня бачать з вікон! При цьому фотошпалери з видом на міста у нас дійсно доступні за ціною, а клієнти нашого інтернет-магазину можуть:

І, нарешті, все що надійшли замовлення ми виконуємо дуже швидко (буквально протягом 1-2 днів) і комплектуємо фотошпалери панорами міст необхідним для їх поклейки кількістю клею!

Міста ціна
МістаПлощадьЦена
Греція1 м2від 210 грн.
Греція1 м2від 210 грн.
Греція1 м2від 210 грн.
Греція1 м2від 210 грн.
о. Санторіні, Греція1 м2від 210 грн.
Квіти на ліхтарі, Греція1 м2від 210 грн.
Зателефонувати
Обране ()