Фотошпалери в передпокій

від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити
Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Завантажити
Завантажити
18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6

Виберіть фотошпалери в передпокій в нашому каталозі

Для яскравого, барвистого оформлення передпокоїв як не можна краще підходить варіант використання шпалер, дозволяють з першого погляду скласти враження про характер власника квартири, його дизайнерських перевагах і відмінне почуття стилю.

Фотошпалери в передпокій, вироблені з повним дотриманням всіх технологічних процесів на сучасному обладнанні, відрізняються високою міцністю, зносостійкістю, багатством сюжетних ліній, буйством фарб, які використовуються високоякісним друком. Акцентуючи увагу на певній частині приміщення або на обраному предметі інтер'єру, вони внесуть необхідну родзинку і гармонійно завершать декор кімнати.

Правила вибору фотошпалер на стіну в коридор

Випускаються сучасні шпалери на флізеліновій, вінілової або паперової основи. Для правильного вибору необхідно чітко усвідомлювати, що приміщення передпокою – це місце, що відрізняється максимальною прохідністю. Тут знімається верхній одяг та взуття, що неодмінно призводить до потрапляння на стіни крапель води або бруду і іноді істотного намокання поверхні. Тому необхідно віддати перевагу фотошпалери на щільному підставі з шаром захисної плівки на поверхні, що дозволяє проводити вологе прибирання, що суттєво продовжить термін їх експлуатації і збереже гідний зовнішній вигляд тривалий час.

Крім практичної боку вибору необхідно враховувати і колірну палітру. Для додання додаткового затишку та комфорту рекомендується використовувати в оформленні інтер'єру теплу кольорову гаму – жовті, оранжеві та червоні відтінки. Присутність відтінків холодної кольорової гами – блакитних, синіх і зелених – візуально розширить приміщення.  Для декору невеликих передпокоїв бажано утриматися від шпалер з об'ємним малюнком, істотно зменшує простір. Якщо ж в кімнаті спостерігається недостатня природна освітленість, то краще не використовувати дрібні зображення.

При виборі фотошпалер для великих передпокоїв з достатньою кількістю світла рекомендується застосовувати яскраві, насичені відтінки з чіткою сюжетною лінією – пейзажі, міські мотиви, що істотно підкреслить індивідуальність і неповторність інтер'єру. Абстракціонізм в оформленні передпокою допускається при наявності геометричних ліній, розташованих на більш світлому або білому тлі, що буде  досить доречним в приміщенні. Вибір перспективи з додатковим підсвічуванням або дзеркалом, поміщеним на протилежну стіну, істотно збільшить невеликий простір. Якщо коридор дуже маленьких розмірів, то відмовлятися від використання фотошпалер в коридор зовсім не слід – досить просто використовувати для поклейки двері або дверцят меблів.

Для створення додаткової затишної кімнати в передпокої з великою площею з успіхом використовують фальш-вікна. Вид з вікна може бути абсолютно різним – від гірської гряди до теплих морських просторів, від міських вуличок до тінистих лісів. При додатковій меблюванню такий передпокою виходить оригінальна кімната, відрізняється домашнім комфортом і неповторністю.

Не розгубитися в широкому асортименті представлених в нашому магазині якісних виробів і вирішив купити фотошпалери в передпокій, що повною мірою відповідає вашим вимогам, відповісти на всі запитання, дати необхідні рекомендації для тривалої і приємної експлуатації, вам допоможуть професійні менеджери-консультанти.    

Фотошпалери в передпокій высокого качества

Фотошпалери в передпокій ціна
Фотошпалери в передпокій Площадь Цена
Бузок 1 м2 від 210 грн.
Бузок 1 м2 від 210 грн.
Вуличка 1 м2 від 210 грн.
Венеція, вода, місток 1 м2 від 210 грн.
Смуги 1 м2 від 210 грн.
Будівля 1 м2 від 210 грн.