Фотошпалери на стелю

Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Завантажити
Завантажити
18
Сторінки:
1 2 3

Каталог фотошпалер на стелю

Існує чимало способів, спрямованих на внесення вистачає родзинки в сучасний інтер'єр. Одним з найбільш ефектних є застосування в декорі стелі фотошпалер, отримала своє визнання завдяки широкій функціональності і багатій різноманітності сюжетних напрямків. Завдяки цьому прийому створюється ефект реалізму, додатково загострюється увага на вишуканості стильового рішення і візуально змінюється висота стель. Великий асортимент фотошпалер для стелі дозволяє підібрати потрібний варіант з урахуванням всіх індивідуальних особливостей приміщення.

Різноманіття фотошпалер для стелі

Щоб купити фотоообои на стеля, необхідно знати особливості кімнати, в якій планується використання виробу, і з їх урахуванням зупинити свій вибір на найбільш відповідному товарі.

В залежності від матеріалу основи, всі фотошпалери діляться на наступні типи:

При виборі оптимального варіанту декору необхідно заздалегідь визначитися з типом поверхні використовуваного матеріалу, характером сюжетних ліній і підібрати підходящу інтер'єру колірну палітру. При наявності стель з кількома рівнями рекомендується підібрати різні ілюстрації, що доповнюють один одного і відносяться до однієї тематики.

Вибір ілюстрації в першу чергу залежить від призначення кімнати і від інтер'єрного стилю. В оформленні приміщень стилів модерн або хай-тек будуть виглядати абсолютно недоречно фрески або старовинні картини, а сучасні яскраві 3D шпалери не підійдуть для класичних і лаконічних приміщень, що відрізняються стриманістю або романтизмом.

В кухню необхідно підбирати зображення з квітами або фруктами; для спальні підійдуть морські мотиви, квіти, небо; для декору дитячої кімнати – герої мультфільмів, космос, птиці; для спальної кімнати – спокійні морські мотиви, квіти і природа.  Родзинкою декору можуть стати  недорогі фотошпалери на стелі, органічно продовжують сюжетну тематику. 

До найбільш поширеним сюжетним лініям стельових конструкцій відносяться:

Дотримуючись рекомендацій про вибір і правила експлуатації ефектних фотошпалер для оформлення стелі, можна легко перетворити свій інтер'єр, додавши необхідний акцент в будь-який стиль.

Фахівці нашого магазину нададуть кваліфіковану допомогу у виборі відповідних ваиантов, допоможуть купити фотошпалери на стелю в інтернет-магазині, дадуть рекомендації і відповідять на всі питання по догляду, специфіку тих чи інших шпалер, їх переваги та недоліки.

Фотошпалери на стелю высокого качества

Фотошпалери на стелю ціна
Фотошпалери на стелю Площадь Цена
Фотошпалери верхівки дерев 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Стельові шпалери з ангелятами 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Бузок на стелю 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Гілки і небо стеля 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери Акварельні шпалери на стелю 1 м2 від 210 грн.
Орнамент і небо для стелі 1 м2 від 210 грн.