Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери Квіти

Фотошпалери Кульбаби
Кульбаби
Фотошпалери Ромашки
Ромашки
Фотошпалери Троянди
Троянди
Фотошпалери Маки
Маки
Фотошпалери Лілії
Лілії
Фотошпалери Вишня
Вишня
Фотошпалери Орхідеї
Орхідеї
Фотошпалери Півонії
Півонії
Фотошпалери Сакура
Сакура
Фотошпалери Тюльпани
Тюльпани
Фотошпалери Проліски
Проліски
Фотошпалери Лаванда
Лаванда
Фотошпалери Латаття
Латаття
Фотошпалери Кипарис
Кипарис
Фотошпалери Гербери
Гербери
Фотошпалери Абрикос
Абрикос
Фотошпалери Бамбук
Бамбук
Фотошпалери Квіти

Завантажити 18
Сторінки:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Фотошпалери Квіти на стіну – оригінально і стильно

У минулому столітті ознакою достатку справжньою гордістю господарів будинку вважалися особисті оранжереї. В умовах сучасних квартир, звичайно, не видається за можливе розбити квітник, зате завжди можна замінити його на фотошпалерами з квітами. За ціною вони недорогі, тому купити фотошпалери Квіти в інтернет-магазині може дозволити собі навіть сім'я зі скромним достатком, і при цьому виглядають незмінно ефектно. Тільки уявіть, наскільки зміниться Ваша вітальня або спальня, коли приміщення прикрасить квітуча сакура, пишні букети троянд або екзотичні орхідеї! І це не кажучи вже про те, що настрій домочадців і заглянувших візитерів буде підвищуватися при одному погляді на подібний декор.

Фотошпалери кольорів сьогодні все частіше використовуються в Україні, і справа не тільки в прийнятною ціною подібних паперових і флізелінових полотен. Так, такий косметичний ремонт дійсно обійдеться недорого і «вдихне життя» в кімнату. Але існує і ряд практичних міркувань, виходячи з яких їх вибирають.

  фотошпалери із зображенням троянди   фотошпалери з квітами   фотошпалери з квітами в вітальню  

Кілька вагомих причин придбати фотошпалери Квіти на стіну

Можна навести безліч аргументів на користь того, щоб прикрасити стіну або її частина шпалерами з флористичним мотивами. Але давайте зупинимося на основних моментах, за якими зазвичай вибирають фотошпалери з квітами на стіну:

До того ж, фотошпалери з квітами на стіну володіють загальними для подібної продукції достоїнствами. Вони довговічні, не вицвітають і облазити, а деякі навіть можна очищати від забруднень вологою ганчіркою. Звичайно, всі ці переваги присутні тільки в тому випадку, якщо продукція надрукувала на високому рівні і на хорошій основі. Саме так і буде, якщо Ви замовите її на нашому сайті.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете каталог фотошпалер з квітами на будь-який смак

У нашій віртуальній колекції – десятки фото і картин з зображенням квітів. І кожне з них, за першим Вашим бажанням, ми готові надрукувати на папері і флізелін латексним або ультрафіолетовим методом. Вам потрібно лише вибрати підходяще зображення або запропонувати своє власне, визначити за розмірами і текстурою майбутнього полотна – і ми відразу ж приступимо до роботи!

Квіти ціна
КвітиПлощадьЦена
Фотошпалери Квіти1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Троянди1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Квіти1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Орхідеї1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Квіти1 м2від 210 грн.
Фотошпалери Троянди1 м2від 210 грн.
Зателефонувати
Обране ()