Фотошпалери в стилі прованс

Фотошпалери в стилі прованс
від 73 грн Купити
від 73 грн Купити

Прованс перекладається як "провінція", але найчастіше під цим словом мають на увазі невеликі атмосферні куточки Франції. І якщо ви хочете зробити дуже атмосферне і красивий будинок, то кращим рішенням буде купити фотошпалери в стилі прованс. Такі зображення створюють в будинку затишок і комфорт, роблять зі звичайного приміщення максимально домашнє оформлення.

Фотошпалери в стилі прованс - звідки пішло і в чому особливості?

Стиль Провансу виник у Франції, як спроба об'єднати вишуканість природи країни (сонця, квітів, зелених дерев і кущів) із затишком і комфортом традиційних французьких мотивів. В результаті з'явився оригінальний і неповторний стиль, які відбивається в оформленні інтер'єру. Це поєднання затишку, комфорту і світлої атмосфери.

Але одна з найбільш вигідних і цікавих особливостей фотошпалер Провансу в тому, що вони відмінно вписуються в будь-яку кімнату будинку. Для кухні можна підібрати зображення столика в атмосферному кафе в Провансі, в спальню відмінно впишуться квіти, а в вітальню підійде картина довгої вулиці.

Замовити сучасні фото шпалери в стилі прованс в Dom Photooboev

Якщо ви хочете купити фотошпалери в стилі прованс кращої якості, то необхідно звертатися в спеціалізовані компанія. Інтернет-магазин Dom Photooboev пропонує вам:

Купити фото шпалери в стилі прованс на стіну від нашої компанії - це вибрати високоякісні та оригінальні товари для свого будинку.

Прованс - це стиль, який часто використовується в процесі дизайнерського оформлення самих різних приміщень. Фотошпалери з прованськими мотивами для вітальні або для спальні наповнять житлове приміщення затишком, теплом і невимушеністю.  Створення імітації перебування в невеликому французькому провінції на березі моря не зажадає великих зусиль. Все, що для цього потрібно - це декоративне покриття на стіну, відповідні предмети інтер'єру і трохи фантазії.

Переваги фотошпалер в стилі Прованс

Купити фотошпалери в стилі Прованс для кухні можна в самих різних колірних поєднаннях. Але найчастіше перевагу дизайнерів віддається зображень запашної лаванди. Насичені відтінки дають можливість візуально представити всю красу і силу природи, а також зарядитися позитивною енергетикою. Крім цього, розглядається настінне покриття має інші позитивні характеристики:

Фото шпалери в стилі Прованс: як замовити?

В інтернет-магазині Dom Photooboev можна купити фото шпалери в стилі Прованс,якість яких знаходиться на висоті. Тут пропонується настінне покриття від перевірених постачальників, яке стане самим справжньою окрасою вашого інтер'єру. Ми допоможемо вибрати шпалери в стилі Прованс,а також зробимо доставку товару на вашу адресу будь-яким зручним способом.

Фотошпалери в стилі провансціна
Фотошпалери в стилі прованс Площадь Цена
Вуличка 1 м2 від 210 грн.
Сходинки 1 м2 від 210 грн.
Старий дворик 1 м2 від 210 грн.
Зелена затишна вуличка 1 м2 від 210 грн.
Затишний дворик 1 м2 від 210 грн.
Лаванда, поле 1 м2 від 210 грн.