Інші послуги

Безкоштовна фотопроба

Якщо Ви хочете наживо оцінити якість матеріалу, текстуру, подивитися наскільки гармонійно в інтер'єрі виглядатимуть фотошпалери - замовте безкоштовну друк фотопроби! Вибирайте сюжет, заповнюйте форму або зателефонуйте менеджеру, а ми вишлемо Вам пробне панно розміром 130х30 см. На ньому друкується частина картини в збільшеному масштабі. Досить прикласти полотно до стіни, і Ви відразу зрозумієте, як воно буде відчуватися в інтер'єрі.

 


Візуалізація

Коли існують обмеження в часі, і Ви не можете чекати доставку фотопроби, запросите візуалізацію. Сфотографуйте обстановку кімнати і відправте нам, вказавши, де плануєте помістити панно. Дизайнер «Будинок фотошпалер» накладе на фотографію будь-які вибрані Вами сюжети. Тільки після затвердження макету і узгодження розміру, полотно надійде в друк. Виріб буде готове на наступний день.

                                                                                                                                                                                                                                                              

 


Індивідуальний підбір

Не виходить визначитися з сюжетом? Просто скажіть, яка тематика Вас цікавить, а фахівці магазини зроблять підбірку картинок по індивідуальних переваг. При бажанні дизайнер може внести зміни в сюжет, додати або видалити елементи, скорегувати їх розташування. Він зробить все, щоб індивідуальне замовлення фотошпалер перетворився для Вас у просте і приємна справа.

         

 


Створення панно з Вашої фотографії

Некотрие клієнти замислюються про поклейке фотошпалер зі своєю фотографії або з фотографіями своїх близьких. Тому серед наших клієнтів великою популярністю користується виготовлення фотошпалер по зображеннях заказчіка.Проісхожденіе картинки не грає ролі. Аматори і професійні фотографи напевно знайдуть в особистому архіві кілька дорогих душі знімків, які відмінно впишуться в інтер'єр спальні або вітальні. Джерелом також може виступати будь-яке зображення з інтернету, однак, не забувайте, що воно повинно бути у високій роздільній здатності. Тільки так вийде надрукувати якісні фотошпалери з фотографій на замовлення. Друк з файлу з низьким дозволом чревата поганий деталізацією картини.

      

Ми рекомендуємо шукати сюжети на великих стоках shutterstock.com, fotolia.ru, depositphotos.com. Доступ до завантаження фото на них платний, але не для Вас. Вивчайте каталоги сервісів, вибирайте картинку і надсилайте посилання на неї дизайнеру «Будинок фотошпалер». Він завантажить файл у високій роздільній здатності, адаптує його під розміри Вашого інтер'єру і виготовить.

 


Акції, доставка і корисні сервіси

Якщо Ви вже твердо вирішили замовити фотошпалери, вибрали сюжет, матеріали, обговорили з дизайнером інші моменти, тобто ще два приємних сюрпризу. До полотнам на флізеліновій основі ми даємо потрібно кількість клею в подарунок. Вам не доведеться бігати по магазинах і шукати відповідний клей.

Доставка фотошпалер виробляється будь-якій зручній для Вас транспортною компанією. Щоб уникнути деформації і пошкоджень, полотно пакується в спеціальний тубус. А коли Ви замовляєте фотошпалери, ціна яких перевищує 500 грн, доставку оплачує «Дом Фотообоев».