Фотошпалери Вінтаж

Фотошпалери Вінтаж
Нет времени выбирать изображение?
Оставьте свой контактный номер и мы Вам вышлем популярную подборку этой категории в течение 5 минут

Завантажити 36
Сторінки:
1 2

Фотошпалери Вінтаж - союз сучасних матеріалів і вишуканості старовинних речей

Старовинні старі речі мають особливу ауру. У них криється загадка, слід минулих років. Вони навіюють романтичне, меланхолійний настрій. І такими властивостями володіє не тільки справжній антикваріат, але і штучно постарені (або з імітацією потертостей) речі, у тому числі, фотошпалери серії Вінтаж на стіну. Звичайно, у них немає захоплюючої історії, їх поверхні не торкався поділ сукні який-небудь придворної дами. Зате вишукану атмосферу з нальотом ретро в будинку вони точно створять.

Секрет вінтажних фотошпалер – спеціальні фільтри і правильні сюжети

Погляньте на будь-який із зразків фотошпалер Вінтаж. Здається, що вони і справді ніби сто років лежали на полицях і тому придбали такий цікавий вид. Насправді ж для їх виготовлення використовуються тільки свіжі сучасні фарби та основи. Але за рахунок використання таких фільтрів, як сепія, віньєтка, «підпалин» досягається ефект «старовинних плакатів».

По суті будь-якого зображення можна надати подібний вигляд. Однак щоб фотошпалери виглядали «ретро», а не просто штучно пошарпаними, для них підбирається ще й відповідний сюжет. Пейзажі зі старовинними вуличками Франції або венеціанськими каналами, стародавні телефонні апарати і саквояжі, карнавальні маски, - найбільш відповідні мотиви. Не можна не виділити в цій категорії і зображення морехідних карт, наприклад, 0302.

Де поклеїти шпалери Вінтаж? Враховуючи спокійні, затишні кольори, властиві декору, можна сміливо рекомендувати купити фотошпалери Вінтаж з цієї категорії хоч для спальні, хоч для кухні. А ідеальне місце для них – це вітальня і кабінет. Вінтажні фотошпалери – це краще рішення для декорування кімнати, оформленої в стилі шеббі-шик. Також вони впишуться в ретро-інтер'єр. Для нього вибирайте шпалери із зображенням, наприклад, старого телефону 0306 або патефона. 

Фотошпалери Вінтаж высокого качества

Фотошпалери Вінтаж ціна
Фотошпалери Вінтаж Площадь Цена
Компас 1 м2 від 210 грн.
Клавіші та троянда 1 м2 від 210 грн.
Фотоплівка, Париж 1 м2 від 210 грн.
Пізанська вежа, Італія 1 м2 від 210 грн.
Ватикан 1 м2 від 210 грн.
Квіти в горщиках 1 м2 від 210 грн.