Каталог
Інформація
Кошик
Товарів: ( 0 )
Сума: 0 грн
Товарів: 0
На суму: 0 грн
Фільтрувати

Фотошпалери Янголята

Фотошпалери Янголята на хмарах
Янголята на хмарах
Фотошпалери Ангели і сердечко
Ангели і сердечко
Фотошпалери Закохані купідони
Закохані купідони
Фотошпалери Замислений купидон
Замислений купидон
Фотошпалери Купідони з квітами
Купідони з квітами
Фотошпалери Купідони - музиканти
Купідони - музиканти
Фотошпалери Янголята

Завантажити 12
Сторінки:
1 2

Самі затишні і теплі – фотошпалери Ангели

Пухкенькі щічки, невинні оченята, повітряні крила за спиною, – важко знайти людину, якій би не подобалися янголята. Фотошпалери із зображенням ангелів не просто прикрасять інтер'єр, а подарують йому теплі, затишні нотки. В оточенні такого декору і справді відчуваєш себе під захистом ангелів, нехай навіть і намальованих.

Фотошпалери янголята в інтер'єрі

Фотошпалери з ангелятами - які вибрати?

В каталог фотошпалер з ангелами входять сотні мотивів з схожим сюжетом, але часто в абсолютно різній колірній гамі, манері виконання. Це дає можливість підібрати «ангельський декор» практично для будь-якого інтер'єру.

В першу чергу увагу привертають фотошпалери з ангелятами яскравих кольорів, з великою кількістю деталей. На полотнах ангели зазвичай ширяють на тлі яскраво-блакитного неба або купаються в кольорах. Це самі життєрадісні сюжети, які чудово вписуються в інтер'єр дитячої. У той же час в інших кімнатах вони будуть виглядати надто інфантильно.

Для вітальні, кухні або кабінету можна купити фотошпалери Ангели в спокійних тнах. В невеликі приміщення краще взяти пасторальні сюжети, виконані в пастельних, теплих тонах. Добре, якщо композиція містить багато дрібних елементів. Великі ж зображення ангелів, тим більше, на темному тлі, краще клеїти у просторих кімнатах.

Щоб не перевантажувати інтер'єр, використовуйте фотошпалери з ангелами на стіни, в яких основна композиція займає нижню частину полотна, а нагорі залишений «повітря». Класичний приклад – часто використовуваний фрагмент з ангелами з картини Рафаеля «Сікстинська Мадонна».

до Речі, не зосереджувати свою увагу тільки на популярних репродукціях. Сотні прекрасних робіт з ангелами є як у живописців епохи Ренесансу, так і сучасних художників. Розкішні зображення вийдуть, якщо використовувати, наприклад, полотна Габріеля Ферье, Еміля Муньера або Франченко Пармиджанио. 

Янголята ціна
ЯнголятаПлощадьЦена
Задумливий купідон1 м2від 210 грн.
Купідони з арфою1 м2від 210 грн.
Купідон і стріли1 м2від 210 грн.
Купідон з вінком1 м2від 210 грн.
Ангел і квітки1 м2від 210 грн.
Купідон в кольорах1 м2від 210 грн.
Зателефонувати
Обране ()