Фотошпалери Ангели

Фотошпалери Ангели
Немає часу вибирати зображення?
Залиште свій контактний номер і ми Вам вишлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин

Самі затишні і теплі – фотошпалери Ангели

Пухкенькі щічки, невинні оченята, повітряні крила за спиною, – важко знайти людину, якій би не подобалися янголята. Фотошпалери із зображенням ангелів не просто прикрасять інтер'єр, а подарують йому теплі, затишні нотки. В оточенні такого декору і справді відчуваєш себе під захистом ангелів, нехай навіть і намальованих.

Фотошпалери янголята в інтер'єрі

Фотошпалери з ангелятами - які вибрати?

В каталог фотошпалер з ангелами входять сотні мотивів з схожим сюжетом, але часто в абсолютно різній колірній гамі, манері виконання. Це дає можливість підібрати «ангельський декор» практично для будь-якого інтер'єру.

В першу чергу увагу привертають фотошпалери з ангелятами яскравих кольорів, з великою кількістю деталей. На полотнах ангели зазвичай ширяють на тлі яскраво-блакитного неба або купаються в кольорах. Це самі життєрадісні сюжети, які чудово вписуються в інтер'єр дитячої. У той же час в інших кімнатах вони будуть виглядати надто інфантильно.

Для вітальні, кухні або кабінету можна купити фотошпалери Ангели в спокійних тнах. В невеликі приміщення краще взяти пасторальні сюжети, виконані в пастельних, теплих тонах. Добре, якщо композиція містить багато дрібних елементів. Великі ж зображення ангелів, тим більше, на темному тлі, краще клеїти у просторих кімнатах.

Щоб не перевантажувати інтер'єр, використовуйте фотошпалери з ангелами на стіни, в яких основна композиція займає нижню частину полотна, а нагорі залишений «повітря». Класичний приклад – часто використовуваний фрагмент з ангелами з картини Рафаеля «Сікстинська Мадонна».

до Речі, не зосереджувати свою увагу тільки на популярних репродукціях. Сотні прекрасних робіт з ангелами є як у живописців епохи Ренесансу, так і сучасних художників. Розкішні зображення вийдуть, якщо використовувати, наприклад, полотна Габріеля Ферье, Еміля Муньера або Франченко Пармиджанио. 

Фотошпалери Ангели высокого качества

Фотошпалери Ангели ціна
Фотошпалери Ангели Площадь Цена
Фотошпалери кам'яні янголята на книжці 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери кам'яні янголята 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери фреска 1 м2 від 210 грн.
Фотошпалери фреска діва Марія і ангели 1 м2 від 210 грн.
Задумливий купідон 1 м2 від 210 грн.
Ангел і квітки 1 м2 від 210 грн.